Рођен у:ацома, Васхингтон, Сједињене Америчке Државе

Познат као:Припадник мешовитих борилачких вештина

образовање:Универзитет Централни Вашингтон

Наставите са читањем у наставку

Препоручује се за вас

Бренда Сонг Килие Јеннер Гиги Хадид Цоуртнеи Стодден

Ко је Миесха Тате?

Миесха Тхереса Тате је америчка полазница мешовитих борилачких вештина. Такође бивша уметница мешовитих борилачких вештина, учествовала је на Ултимате Фигхтинг Цхампионсхип -у и бивша је УФЦ -ова првакиња у бантаму. Рођена у Тацоми у Вашингтону, била је веома активна у спорту од школских дана. Док је студирала на Универзитету Централ Васхингтон, почела је да похађа клуб мешовитих борилачких вештина након што му је то пријатељ препоручио. Са 20 година учествовала је у свом првом аматерском окршају против Елизабетх Посенер, која се специјализовала за муаи Тхаи. Следеће године, на једнодневном ХООКнСХООТ женском Гранд Прик-у, имала је свој професионални деби. После периода од две године, по први пут је освојила ФЦФ првенство за жене у бантам категорији. Татеин стил борбе фокусиран је на рвање и бразилски јиу-јитсу, и заслужио је много похвала и уважавања. Њена популарност се повећала када је убрзо освојила „Стрикефорце женско првенство у бантам категорији“. Поред каријере у мешовитим борилачким вештинама, такође је моделовала за неколико веб страница и публикација, попут „ЕСПН Тхе Магазине“ и „Фитнесс Гурлс“. Она је лик који се може играти и у видео игри ЕА Спортс УФЦ. Имаге Цредит хттп://ввв.ммавеекли.цом/таг/миесха-тате Имаге Цредит хттп://фигхтстате.цом/миесха-тате-фигхтс-6-гуис-ин-а-ров-фор-пранк-цханнел-анд-ит-гетс-ваи-море-сериоус-тхан-тхеи-екпецтед/ Имаге Цредит хттп://ввв.тмз.цом/персон/миесха-тате/Амерички женски модели Амерички спортисти Жене мешовите борилачке вештине Каријера У новембру 2007. године, Миесха Тате је професионално дебитовала у мешовитим борилачким вештинама, на једноноћној Великој награди жена ХООКнСХООТ. У почетку је била добра, победивши Јана Финнеиа, али ју је касније победила Каитлин Иоунг, која је на крају постала шампионка турнира. Током наредних неколико година, учествовала је у борбама у неколико малих организација, и освојила неколико. Њене победе укључују победу над Јамие Лин Велсх у ЦагеСпорт ММА и Јессица Беднарк у Фреестиле Цаге Фигхтинг (ФЦФ). 2009. године, две године након што је дебитовала на професионалном плану, учествовала је и на крају освојила ФЦФ првенство за жене у бантам категорији. Тако је поставила темеље за даљи успех у својој ВМА каријери. У августу 2010, на Стрикефорце Цхалленгерс: Риггс вс Таилор, била је укључена у једнодневни Стрикефорце женски турнир. У свом првом колу се суочила са Маију Кујалом коју је успела да савлада. У финалу је победила Хитоми Акано и постала шампионка Стрикефорце женског турнира у полутешкој категорији. Касније се борила и победила Марлоес Цоенен, да постане нова Стрикефорце женска првакиња у бантам категорији. Њена прва одбрана титуле одиграла се против Ронде Роусеи, која је дебитовала у ММА -у почетком 2011. Њихов окршај се одиграо 3. марта 2012. године, који је емитован у емисији Сховтиме. Упркос сјајној борби, Тате је поражена и изгубила је титулу од Роусеи. У фебруару 2013. коначно се придружила Ултимате Фигхтинг Цхампионсхип (УФЦ). За УФЦ је дебитовала у априлу 2013. године, а у финалу Ултимате Фигхтер 17 играла је против Зингана. Откривено је да ће се победница борити против Ронде Роусеи за УФЦ женску шампионку у полутешкој категорији. Иако је Тате победила у прве две рунде, победила ју је Зингано у последњој рунди. Касније, након што је Зингано одлучила да се повуче као противник Роусеи због повреде колена, заменила ју је Тате. Туча се одиграла 28. децембра 2013. на УФЦ 168, где је Тате у последњој рунди изгубио од армбар након што је успео да избегне два покушаја подношења. Следеће године, Миесха Тате се суочила са Лиз Цармоуцхе 19. априла 2014. на УФЦ -у на Фок -у: Вердум вс Бровне. Борба је резултирала победом Тате, што је уједно била и њена прва победа у УФЦ -у. Затим се суочила са Рином Накаијем, као новајлија на „УФЦ Фигхт Нигхт: Хунт вс. Нелсон“ у септембру. Још једном, борба је резултирала победом за Татеа. У јануару 2015. Тате је изненадио ММА заједницу надмашивши МцМанна, који је био олимпијски медаља. Борба је резултирала победом Тате, након чега ју је ФокСпортс.цом прогласила за једног од најбољих бораца. Холли Холм је у новембру 2015. победила Роусеи за УФЦ првенство у полутешкој категорији. У јануару 2016. године, УФЦ је објавио да ће се Тате борити против Холма за своју прву одбрану титуле на УФЦ 196. У марту 2016. Тате је успео да победи Холма кроз технички подношењем постајући нови УФЦ првак у бантам категорији. У децембру 2016. године Миесха Тате објавила је своју одлуку да се повуче из ВМА након што је деценију провела на терену. Дамон Мартин са ФокСпортс.цом је прокоментарисао да ће се наследство које је створио Тате тешко парирати било ком борцу у наредним годинама. Миесха Тате појавила се у 'Фигхт Лифе', документарном филму о мјешовитим борилачким вјештинама. Режирао Јамес З. Фенг, филм се фокусира на животе ММА бораца и приказује шта је потребно да будете савремени професионални борац. Филм је освојио награду за најбољи филм на Унитед Филм Фестивалу.Амерички мешовити борилачки уметници Америчке женске мешовите борилачке уметнице Лео Вомен Награде и достигнућа Постигнућа Миесхе Тате у њеној УФЦ каријери укључују освајање „УФЦ првенства за жене у полутешкој категорији“, као и „Стрикефорце женско првенство у бантам категорији“ и „ФЦФ женско првенство у бантам категорији“. Тате је такође освојила сребрну медаљу на ФИЛА шампионату у грапплингу. Лични живот Тренутно се верује да је Миесха Тате самац. Раније је излазила са Брианом Цараваиом, бившим УФЦ борцем, који јој је такође био тренер. Једном је спасила живот Бриановој мајци када је ова имала напад астме током роњења. Воли амерички фудбал и обожава навијаче Сеаттле Хавкса. Твиттер инстаграм